| maya_8748 a întrebat:

La citzi ani e bine sa incepi o relatzie sexuala?

5 răspunsuri:
| flory_8014 a răspuns:

Pff...maya...sexu nu are o varsta anume.totusi nici de la o varsta frageda iar nu-i bine.parerea mea cred ca de la 17 ani in sus important e sa gasesti pers care sa iti arate ca merita lucrul asta. tinand cont ca ar fi primul trebuie sa fie ceva mai specialwinking

| AnnaS98 a răspuns:

Mai, ce sa-ti zic. nu trebuie sa lasi timpul sa treaca, dar nici sa o faci de la 13-14 ani nu e prea bine. eu zic 16-17 ani ar fi cel mai binepentru ca poti incepe o relatie ceva mai serioasa. asta e parerea mea... bafta. funda? puppy dog eyes

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eu zic ca inca e prea devreme mai asteapta pana la 17-18 ca totusi 15 nu cred ca iubitul tau se va supara rau de asta si oricum cine stie ce surprize ai.

| Mada_7170 a răspuns:

La 18 ani mi-am inceput-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "varsta de aur".ti.o incepi cand simti si cand gasesti omul protrivit, ca e la 15 ani sa la 19.asta nuprea depinde de tine. pupici:*:*