| SweetEscape a întrebat:

La colegiul meu avem uniforma asta:http://www.informatia-zilei.ro/......lui-scolar (cum are fata cu ochelari).
Cum as putea sa o fac cat mai interesanta? Gen sa o accesorizez cu ceva, sa iasa in evidenta si sa fie o idee originala.
Ajutati-ma cu cateva pareri.Merci.:]

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Poţi încerca o cravată colorată sau dresuri cu model.
Succes!happy

| ASDSM a răspuns:

Incearca cu niste veste mai noncomformiste gen intr-o parte ma scurta,etc, si cu niste bratari sau ceasuri mai late, poti adauga niste cizme ci niste ciorapi de diferite culori in functie de accesoriile pe care le ai