| LOveme14 a întrebat:

La colegiul VLadimir Streinu din gaesti se poate sta la camin, sau se face naveta?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are camin. Deci poti sta.

| LOveme14 explică (pentru Salontanul):

Mi-ai putea spune pretul? aproximatv.si as vrea sa stiu daca este un colegiu ok, merita sa merg?

| Salontanul a răspuns (pentru LOveme14):

Nu. Nu stiu pretul dar poti suna la ei. Telefon: 0245 713 351

| LOveme14 explică (pentru Salontanul):

Dar este un colegiu bun, merita sa ma duc?

| Salontanul a răspuns (pentru LOveme14):

Daca inveti carte poti sa te duci oriunde. Eu am fost la un liceu unde se facea mai putina carte. Am invatat singur si am dat examen (si am si reusit) unde erau 12 pe loc. Pe vremea mea se dadea examen. Nu stiu eu cum este la ei.