| mimikafrumusika a întrebat:

La conquiztador imi spune ca mai am nevoie de 5 PFC sa pot scrie pe chat. Ce e aia?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Cu cât joci mai mult şi câştigi mai multe jocuri primeşti diverse puncte printre care şi PFC.

| Supps a răspuns:

Am jucat si eu mai demult conquiztador, nu stiu daca s-a schimbat ceva sau nu, dar pe atunci stiu ca trebuia sa joci 20 de jocuri ca sa ai acces la chat, poate PFC inseamna jocuri. Daca ma insel atunci e mea culpa. Oricum merita sa incerci, joaca un joc cap coada si vezi daca scade la 4 PFC necesare pentru chat.

| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai am si eu un cont din acestea si inseamna ca nu mai poti vorbi pe el deloc. eu te sfatuiesc sa iti faci alt cont. te pup. funda?

| BoAfan a răspuns:

Poti juca 50 de jocuri sau nu mai poti vorbi de loc pe chat.

| ZuzikaTeUbee99 a răspuns:

Trebuie sa joci in total 50 de jocuri ca sa poti vorbi pe chatwinking Pana acum si mie imi scria la fel dar ieri am facut 50 de jocuri si m-i-a dat voie pe chat happy