| deea1237052 a întrebat:

La engleza trebuie sa scriem despre o tara inventata de noi...si nu stiu ce nume sa ii pun thinking dati-mi si mie un nume de tara inventat de voi. Funditaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| issabella18 a răspuns:

Fandalia; albania; aligna; aligia; abelia; biscorbia; anaglia. sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

Posania,misrlanda,Poseidon,(numele si prenumele tau) etc nu-mi vin in minte funda?

| TheBossGirl a răspuns:

Nu stiu, depinde, uite cateva variante:
galactic:Xorax
divin/de ingeri:Meleka
o tara normala: Arnonia
Sper sa-ti foloseasca!

| vyvi a răspuns:

Sweetland big grin

Răspuns utilizator avertizat
| neca a răspuns:

Copaconia

| Mihai_Miclaus_1991 a răspuns:

Pandora?:d

| KiddaDot a răspuns:

Rainbow-world Intotdeauna am visat sa stau intr-o tara cu numele asta day dreaming laughing) In care iarba sa fie colorata in curcubeeeu si animalele de casa sa fie unicorni