| Pufuh a întrebat:

La evaluarea nationala daca am scris in loc de atribut substantival genitival doar atribut substantival, imi scade punctajul?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Iti va puncta partial acel raspuns sau deloc... de obicei partial adica ar fi cam 0, 3 din 0, 5 sau asa ceva happy
Mult succes sper sa luati note mari astia cu evaluarea nationala! Cand dati la mate? Ati dat?

| Pufuh explică (pentru AnonimaOk):

la mate dam miercuribig grin

| AnonimaOk a răspuns (pentru Pufuh):

Succes dragilor! ^_^

| Pufuh explică (pentru AnonimaOk):

Multumimhappy

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Eu am scris la fel.Nu stiu cat ar putea scade pentru ca nu e asa de grav. Maxim 0.2 zic eu. Succes si note mari la examene!:*

| haroldstyles a răspuns:

Buna! V-a mai scazut punctajul? Sunt in aceeasi situatie si as dori sa stiu!

| madalyyna08 a răspuns:

Sincer si eu am facut la fel. presupun ca scade 10 sutimi, sau in cel mai rau caz nu se puncteaza deloc, adica 20 de sutimi scazute.