| Sandhya a întrebat:

La facultate studentii stau tot cate 2 in banca sau cum...big grin?
Se poate copia, e important sa apuci un loc in spatebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

La facultate toti studentii stau intr-o sala mare ca aici: https://www.google.ro/......ps?/search

Cred ca se poate copia, la fl de bine cum sa poate si afla ca copiezi, dar cred ca e mai greu sa copiezi.

Nu stiu cat valoreaza locul in spate, dar eu m-as pune in fata sa aud mai bine ce zice profesorul.