| Logan a întrebat:

La Imvu si la Miss Bimbo se platedte?

4 răspunsuri:
| DarkSpirit13 a răspuns:

Cand iti faci cont nu, doar daca vrei sati cumperi mai multe lucruri atunci poti plati cu cardul. Sper ca te-am ajutat

| DarkSpirit13 a răspuns:

Buna
Nu se plateste cand iti faci cont, platesti doar daca vrei sati cumperi mai multe chestii cu cardul atunci platesti.
Sper ca te-am ajutat! :*

| PufffRozzz a răspuns:

Buna,
Pentru a-ti crea cont, nu se plateste nimic, dar pentru a acumula '' credit '' trebu`ie sa il cumperi cu bani reali, mai pe scurt, cu un card de credit '' vista, paypal... etc''
In concluzie, daca nu vrei lucruri suplimentare, nu trebuie sa platesti nimic.

Sper ca te-am ajutat. O seara buna Logan.

| Artemis94 a răspuns:

La imvu nu stiu dar la Mb nu exista nimic care sa te oblige sa platesti cum ar fi sa treci la nivelul urmator sau asa ceva. Poti cumpara bani, sau poti deveni vib dar asta numai cu card paypal.