| Georgy_2066 a întrebat:

La jocul barn buddy :cum pot sa fur din recolta prietenilor daca are caine?

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Dacă nu l-a hrănit, poţi fura că nu mai păzeşte câinele nimic. Altfel nu ai cum.

| larrii a răspuns:

Daca nu are mancare in chestia aia rosie poti fura. daca are, nu poti big grinlaughing

| ramy4ever a răspuns:

Eu am caine si tot mi se fura si eu daca incerc sa fur nu pot daca aflu ceva iti voi spunewinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se tot fura din recolte...nu stiti cumva cum pot sa fur si eu daca are caine?