| chicannacool a întrebat:

La jocul lady popular la nivelul 3 imi zice la scopuri sa joc o mutare la jocul concentrare am jucat dar imi spune ca scopul este necompletat straight face dau fundita daca ma ajuta candva sa indeplinesc scopul happy

3 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

trebuie sa joci jocul pana la capatstraight face
stii cum se joaca, nu?

| BrokenAngel a răspuns:

Buna! trebuie sa joci o data jocul concentrare, si sa il castigi. Ai grija ca trebuie sa il faci intr-un timp cat mai scurt. Daca nu reusesti, te pot ajuta eu sa-l treci. pup :*

| chicannacool explică:

L-am jucat pana la capat sh m-am incadrat si in timp dar tot nu s-a intamplat nimic straight face