| XxXLoL1xXx a întrebat:

La jocul webckinz ce cod trebuie sa pun pentru a adopta un animal dar fara sa cumpar o jucarie va rog mult sa imi spuneti si mie(nu stiu daca merge dar am zis ca poate stiti voi) Multumesc

Răspuns Câştigător
| AllysaDeea a răspuns:

Pai poti sa ai cont cu animalut de proba adica dai la cont nou si dai animalut de proba ( sau ceva de genul asta ) in cazul in care vrei alt cont, daca mai ai un cont dar vrei inca un animalut insa fara cod nu ai cum ok? fundita plizz