| amaranth a întrebat:

La lady popular. la nivelul 2. acolo la 'scopuri' cu slujba de bucatar. trebuie sa astept 8 ore pana termina fufa de lucrat? ca sa pot trece la nivelul 3?straight face

funda

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Da, trebuie sa astepti happy.

| Maarriaaa a răspuns (pentru Elena1234456):

SI coafura aia albastra unde o gasesc, la salon nu estraight face

23 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate trebuie sa astepti!
Pa-palove struck

| JustMeBăi a răspuns:

Da trebuie sa asteptiwinking poti sal dai noaptea si sa iesi ca daca iesi "fufa" aia tot lucreaza. ia dimineata ai sa vezi ca esti la lvl 3 (daca nu mai ai si alte scopuri)happy

| Anentykkk a răspuns:

Trebuie cu singuranta sa astepti ca de altfel nu poti trece nivelul si nici scopul nu-l poti face... funtitza plzz happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am astept 8 ore si am trecut
, deci da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.stiu si eu sunt nivel 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Trebuie Sa Astepti 8 ore
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac 75IQ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana ia slujba de brutar si iti spune acolo cand se termina cand dai sa inceapa cursul!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca trebuie sa treaca in timp real dar poti sa inchizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da astepti da poti si sa iesi din el si tot lucreaza

| AlexaDew a răspuns:

Trebuie sa astepti tongue

| YellowRosse a răspuns:

Nu...poti sa stingi calculatorul ca asa am facut si eu cand m-am plictisit de stat pe el l-am stin si dupa 8 ore cand am mai intrat terminasem de lucrat

| melisa_7182 a răspuns:

Da trebuie sa astepti si la nivelul 3 va trebui sa faci slujba de brutar.Cuplacere.

| dyody a răspuns:

Pai cam asa sta treaba cu jocul. orice vrei sa faci pe o anumita durata de timp, este adevarat.si pe mine ma calca pe nervi te inteleg :d

| eduardinii a răspuns:

Esti proasta? E usor ai calc. muci eu nu am windows am (aple)

| emytzaradu_1124 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti 8 ore trebuie sa astepti 7! si eu am asteptat 7ore cand atrubuit sa trec
nevel 3

| emytzaradu_1124 a răspuns:

Nu o sa fie greu! lalevel 3 e mai greu

| mikiceamaitare4ulove a răspuns:

Dap trebuie sa astepti si la lvl 3 trebuie sa faci 75 de IQ da nu e greu