| LanguageMaster a întrebat:

La liceu, cum este să fi singurul băiat din clasă?

11 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Dupa 1 an o sa fiti doar fete.

| aneliram a răspuns:

Foarte placut, cred.

| ElSueno a răspuns:

E foarte fain, gandeste-te cate posibilitati ai.

| Axattys a răspuns (pentru ElSueno):

( ͡° ͜ʖ ͡°) oh boi

| Juper a răspuns:

Foarte tare

| Butin a răspuns:

100%Foarte naspa. Eu am fost cu un singur baiat care era un fatarau si de aceea eram tot timpul singur. In pauze o sa vezi grupuri de baieti care fac glume una alta si tu stai cuc.Iti recomand sa te transferi in alta clasa unde poti sa iti faci prieteni.

| LanguageMaster explică (pentru Butin):

Poți să te împrieteneşti cu o fată...

| Butin a răspuns (pentru LanguageMaster):

Nu e acelasi lucru.stiu ca suna frumos singur cu 15 -20 de fete. Ai dat lovitura. Din proprie experienta iti spun ca nu ii de vis. O sa dai si la buci la 2 maxim. O sa imi dai dreptate mai incolo

| Andraa177 a răspuns (pentru LanguageMaster):

In prima faza, da.

| mistret25 a răspuns:

Asta-i visul oricarui pervers doritor de un harem.Crede-ma! Aia-i pita lu' Dumnezo!

| Andraa177 a răspuns:

Valeeeeuuu rolling on the floor)) pai in prima faza e frumos.dar a-ti un grup de prieteni de acum