| Demeister a întrebat:

La liceu unii baieti pipaie fetele frumoase din clasa, dar nu se supara iubitii lor?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai, nu cred ca au "iubiti". Poate iubite. Sau mai stii? Astazi e permis orice.

| ToKen a răspuns:

Daca iubitii nu stiu, nu-i raneste. smug

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le sare nimeni in gat celor care pipaie inseamna ca iubitii ori nu stiu ori nu sunt de față.

| Kaℓi a răspuns:

Nu e frumos sa parasti.

| Demeister explică (pentru Kaℓi):

Pe cine să pârăsc?

| Kaℓi a răspuns (pentru Demeister):

Pai, pe unii baieti. Ca pipaie.
Si pe fetele frumoase, ca se lasa pipaite riscand sa-si supere iubitii happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ei nu cred ca stiu laughing

| aXy99 a răspuns:

E treaba lor...nu stiu la ce liceu esti tulaughing

| UnBroken2016 a răspuns:

Ori nu stiu ori sunt papa lapte. Am obervat ca multi baieti care arata chiar bine au caracter mai slab.