| MeMeMe97 a întrebat:

La magazinele cosmote(internity, germanos) poti testa/incerca telefoanele expuse?

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu, cele expuse in acele vitrine nu le poti testa, decat sa te uiti la facilitati la listele afisate langa telefon. Dupa cum ai observat cam rar gasesti cate un Galaxy S II sau un iPhone 4s ca sa-l poti testa, eventual o tableta, in rest telefoanele nu se pot testa decat daca il cumperi si vrei sa faci proba sa vezi daca merge, de fata cu vanzatorul.

| RubyDonnahue a răspuns:

Da, unele telefoane sunt deschise si pot fi testate (atinse si sa te "joci pe ele") fundita? happy