| Sn00pY a întrebat:

La majorat ce jocuri/farse gen saimbraci sarbatoritul in pampers sa ii da-ti suzeta, in baloane biletele cu provocari trasnite?

3 răspunsuri:
| Adicalotescu a răspuns:

Daca e fata si se da cu multe pe fata, ii luati o spatula sau o ustensila cu care dai pe pereti(am un lapsus) si lipesti pe ea un text gen aparat de demachiat.

| morphine_3303 a răspuns:

Sa se invarta de 10 ori in jurul unui batz cat mai scurt. sau in jurul unui scaun si sa spuna "sunt un animal pervers"

| morphine_3303 a răspuns:

Sa cante imnul... cu mana la piept