| ThisGirlIsForYou a întrebat:

La majoritatea intrebarilor nu le raspundeti daca nu e vorba de funda. laughingwinking Vai si amarr...

Răspuns Câştigător
| αʟεх a răspuns:

Eu raspund. nu toti sunt asawinking sa stii

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca la unele intrebari stim sa raspundem si la unele nu, asta nu inseamna ca vrem funda. Vrei sa zici ca tu nu raspunzi la o intrebare cand vezi "funda "?

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,la cati copii sunt pe site-ul asta nu ma mai mira nimic, probabil daca s-ar scoare aceasta"rasplata"virtuala, s-ar reduce si numarul de useri!

| AlexandraCroft a răspuns:

Acesta e un site dedicat persoanelor carora le trebuisc un sfat, o vorba buna etc.
Fundele se dau doar celor carora merita nu oricarei persoane.
Eu nu le raspund utilizatorilor TPU pentru funda neaparat imi doresc doar sa ii ajut, funda nu ma incalzeste cu nimic chiar daca o primesc chiar daca nu.

| муℓιƒєx a răspuns:

Eu raspund...Cum a zis Alexandra, nu toti sunt asa!