| AlexandruMircea2003 a întrebat:

La mate-info cum e? Adica sunt cam prafalau la mate dar i-au lectii deja de un an de informatica. Daca i-au 5-6-7 la mate dar la informatica 9-10 o sa pot ma duce la o facultate buna. Inafara de celelalte materii ca la ele ma descurc binisior cu 7-8.

Răspuns Câştigător
| AlexMatei326 a răspuns:

Te poti duce, normal. Totul depinde de tine. Depinde ce facultate vrei sa urmezi. Daca doresti sa intri la o facultate cu profil mate-info sunt sanse sa intri, sunt facultati la care examenul de admitere se da doar din informatica. Evident ca acolo trebuie sa ai si cunostinte de matematica, nu trebuie neglijata.