| lolicaa a întrebat:

La Metin2 la razboinic pe ce este mai bine sa fii? pe corp sau pe mental? si de ce?
Va multumesc mult :*!

Răspuns Câştigător
| Kriiutz a răspuns:

Este mai bine pe mental deoarece magiile sunt mai bune si poti sa faci mult mai multe lucruri decat pe corp. Si eu sunt razboinica, pe mental, si sunt multumita de mine adica desi am lvl 30 pot bate pana la lvl 45! Funda?

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai daca vrei sa ataci mai repede si alte chesti ia-ti corp si daca vrei sa ai aparare mentale...
Eu am mental, daca te joci pe ro ia-ti mai bine mentale si daca pe privat sunt mai bune cele corp pentru ca exista iteme...

| lolicaa explică (pentru SimonaNicoletaღ):

As vrea sa joc pe privat, dar nu stiu cum, ma poti ajuta? te rog frumos :* sa imi detaliezi... iti multumesc!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru lolicaa):

Da-mi id tau de mes prin privat si iti spun sau iti s prin privat.cum vr tu

| lolicaa explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Daca se poate te rog frumos fara minciuni si inselaciuni straight facesad

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru lolicaa):

Doamne! normal ca nu? adica ce minciuni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei atac mai mare incearca aura
daca vrei aparare incerca mental

fiecare are avantaje si dezavantaje...