| LittleSunhine a întrebat:

La multi ani! happy Am o intrebare: cum as putea devenii mai sociabila, adica am 20-30 de prieteni cu care vorbesc des, dar ii am de mult timp, as vrea sa ma "mai extind", sa cunosc persoane noi, de varsta mea.Cum sa vorbesc cu ei, cum sa ma imprietenesc. Cateva stafuri? fundita + vot! :*

1 răspuns:
| Dreww a răspuns:

Prietenii adevarati sunt putini. multe cazuri ca tine am intalnit [ chiar si eu am avut sentimentul asta ].In caz ca vrei sa-ti extinzi grupul de prieteni iti recomand sa ii caracterizezi fiind amici, nu prieteni si sa te increzi in toti. happy