| Anonima1515 a întrebat:

La noi la scoala avem o tabla alba pe care am scris cu un marker special si am sters cu buretele special.Dar dupa ce am sters (tinând cont ca buretele era deja uzat) a mai ramas o urma mica care se observa doar daca stai foarte aproape de tabla. Daca se scrie acolo si se sterge se va sterge cu un burete nou se va lua? Îmi e frica sa nu fiu pusa sa platesc.Voi ce ati face in situatia mea?

1 răspuns:
| User23434 a răspuns:

Am uns o tabla cu ceara si am scapat fara probleme, stai linistita ca n-ai sa patesti nimic. Daca observa cineva il pui sa incerce sa stearga si ii dovedesti ca nu merge happy