| anonim_4396 a întrebat:

La Ourworld, unde se scriu codurile "playtest"? Ca stiu de unde sa fac rost dar nu stiu unde se scriu.

Daca sunteti jucatori Ourworld si va intereseaza sa ma cunoasteti ma gasiti sub numele "andrautza0987654".

5 răspunsuri:
| Merigirl a răspuns:

Trebuie sa scrii codurile la casuta de chat. Funda?

| April27 a răspuns:

Intri pe ow(ourworld) acolo jos unde vorbesti cu altii scrie codurile acolo la chat happy

| xxblaxorxx a răspuns:

Ba nu, trebuie sa dai pe user settings si scrii codurile la Got a coupon

| Biutzuca a răspuns:

Ce is alea coduri playtest?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine imi da linkul de la jocul our world playtest? sa joc si eu joku ala ca eu joc numai our world sub numele de: Yonut Coolwinking