| anonim_4396 a întrebat:

La pagina 21 din acest catalog: http://www.bonprixro.eu/ro/online.htm?o=12 exista niste pantaloni scurti bej, modelatori, insa nu pot sa acceses pagina unde le prezinta pretul, de unde ii poti comanda, etc.Stiti cumva vreun alt site de unde pot comanda ceva asemanator, sau chiar e aceia? Multumesc anticipat. FUNDAA!:)

1 răspuns:
| муℓιƒєx a răspuns:

Poi momentan pantalonii aceia scurti bej nu mai sunt in stoc.
Nu stiu vreun site de unde poti cumpara ceva asemanator.Plzzz...Funda?