| Alinnsef a întrebat:

La permis pentru viitor ce anume ar trebui sa scriu in scrisoarea de motivare persoana? Imi puteti da un exemplu, scris de preferat.
Si la declaratia de sustinere si mentorat la fel. Vreau sa aplic, dar nu stiu exact ce trebuie sa scriu sau de unde sa fac rost de ele

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La cel fel de permis iti trebuie tie sa scrii asemenea scrisoare?
Nu am auzit pana acum de asa ceva, adr ma rog, poate ceri permis sa intri in legiunea straina...

| sierra1 a răspuns:

Pentru liniștea noastră: despre ce permis vorbești?