| Respectable a întrebat:

La perteverea de revelion m-am intalnit cu un baiat cu care am si inceput sa vorbesc, am si dansat cu el toata seara, dar totusi o cunostinta mi-a zis sa nu am prea mari asteptari de la el in urmatoarea zi. Probabil am avut prea mare tupeu, si m-am gandit ca oricum nu o sa ma afecteze daca nu o sa mai vorbesc cu el. Ei a venit urmatoarea zi, totusi daca nu sunt prea mare fan a retelelor de socializare, am asteptat macar o cerere de prietenie de la el, a trecut ziua, si nimic. Ok, ma gandeam ca avea de lucru, am mai asteptat, si totusi nimic. Ma gandeam sa ii dao a cerere de prietenie, sau sa il las in pace si sa il uit?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu i-ai dat facebookul tau? Daca da si inca nu te-a adaugat ori l-a uitat ori nu-l intereseaza si te-a vazut ca o companie de-o seara.
Cred ca e totusi a 2-a varianta daca ti-a mai zis cineva ca n-o sa ai sanse cu el

| OldSoul a răspuns:

Pai daca nu ti-a dat cerere fie nu te-a gasit pe Facebook, fie nu e atras de tine.

| vocea a răspuns:

Dai cerere daca iti place de el, lupta nu mai sta, vezi daca merita sau nu.

| Respectable explică:

Am dat cerere de prietenie, dar nimic, cred ca ar fi deja prea nasol sa ii si scriu ceva. Nu am atata tupeu deja.

| Respectable explică:

Am vorbit cu el ieri, cerea sa ii trimit o poza cu mine, i-am trimis si dupa asta iar nimic.