| dorinta233 a întrebat:

La prima intalnire, cam cati bani sa iau daca mergem la suc?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde cat de pretentiosa e fata eu zic sa iei in jur de 40 de lei sa iti ajunga.
Chiar daca nu ii cheltui pe toti.

| Bestxl a răspuns:

Vreo 50 de lei, nu stii niciodata cum e partenera, de la un suc poate trage si la inghetata, bla bla, doar ca sa fim siguri ia 50 de lei.

| username97 a răspuns:

Cred că îţi ajung 10-15 lei pentru un suc şi pentru altceva, în caz că mai vrei să îţi cumperi. Dacă eşti fată, la pirma întâlnire, ai putea avea noroc cu o cinste. Dacă eşti băiat trebuie să iei mai mult. laughing

| miawwow a răspuns:

Eu zic ca 20 de lei iti ajung daca mergeti doar la un suc.