| lary67boy a întrebat:

La profilul stiinte sociale la bacalaureat voi da si la matematica? Please help me!

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Nu. Si eu am terminat acelasi profil. Se da la romana, engleza/franceza, istorie/geografie, obiectul de specialitate (psihologie, economie, logica, sociologie etc.) si sport.

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din cate stiu romana si matematica scris sunt obligatorii dar intra si tu pe edu.ro si vezi acolo

| catalina_2916 a răspuns:

Nu...in mod sigur nu dai.big grin

| cotzobel a răspuns:

Nu vei da bacul la matematica...stai linistita in privinta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La matematica poti sa dai la proba F. ai de ales intre : o limba straina care nu ai dat-o la oral, mate, chimie sau sport. dar aici, majoritatea dau la sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la stiinte socialelove struck dar profesrorii stiu mai putine ca noi elevii.maia les acum cu noua varianta de bac :_? nu se stie. dar la mate nu se da sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la stiinte socialelove struck dar profesrorii stiu mai putine ca noi elevii.maia les acum cu noua varianta de bac :_? nu se stie.dar la mate nu se da sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se da din mate, din cate stiu eu si am un var care a terminat acest profil a zis ca trebuie sa stii bine romana si engleza