| Vampii a întrebat:

La rma a fost o melodie the marker dar nu stiu cum se numea melodia si mai era una care o canta inna si andreea banica live cum se numeau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Marker - War http://tv.christianrock.ro/the-marker-war-live-rma-2010-2348

2 răspunsuri:
| Tufuu24 a răspuns:

Doamne ce tare la voi a fost rma-ul. la noi nu se mai face rth-ul. probabil break this cage?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The marker - war. daca vrei un live mp3 care se aude foarte bine (nu de la rma) contacteaza-ma pe idul themarker_fanclub