| AugustinFiltru a întrebat:

La sc este o fata care imi place foarte mult
dar ea nu stie cum ma cheama
cu toate aste as vrea sa imi spuneti si mie care sunt cele mai simple metode de a o cuceri
ofer fundita la cel cu cel mai bun raspuns
winkingwinkingwinkingwinkingwinkingb-)b-)b-) :d:d:d

Răspuns Câştigător
| KmC96 a răspuns:

Am o idee, du-te intreab-o cum o cheama dupa aia o faci sa inteleaga ca tu o placi, incerci sa obtii ID-ul ei si vorbiti p mess si dupa aia fiind mai convident cu ea iti vei permite sa o scoti undeva dk accepta si sa pui marea intrebare...noroc frate incearca SPERANTA MOARE ULTIMA

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Du-te intins la ea si spune-i cum te cheama! Jumatate din problema e rezolvata!

| AugustinFiltru explică:

Va multumesc pentru rasp vas da la toti fundita dar nu pot sa dau
decat unan

| onofreie a răspuns:

Simplu... Te duci langa ea si ii spui cum o cheama si ii spui si tu... Din experienta mea atata stiu big grin