| Katty29 a întrebat:

La. scoala am pierdut 4carti ..la sfarsitul anului va trebui sa le platesc ..va rog frumos ajutati.da-ti imi un sfat..cum sa fac mai repede bani?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ori cauti pe net carti mai ieftine, si sa fie la fel cu cele pe care le-ai pierdut, ori te apuci de munca, ori de milogit, adica sa te duci la ai tai si sa te milogesti sa-ti dea bani.

| pietrean a răspuns:

Cauta pe la anticariate, poate gasesti si carti editate mai recent. Unii duc si manuale scolare acolo.