| ioana181 a întrebat:

La scoala sau la liceu va pune sa purtati masti pentru a va proteja de gripa noua?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Nu. Da pe mine si pe colegii mei ne-o apucat sa purtam numa asa, de distractie masti la franceza ieri, numa so enervam pe profalaughingsi neam plimbat si in pauza un pic si unii isi faceau cruce si altii ne cereau mastilaughinga fost amuzant si cand neo vazut diriga si-o facut si ea cruce. noi picam pe jos de raslaughing

12 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Da... o sa ne cumpere diriga noastra masti pentru noua gripa

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Poi in scoala mea cei de a 5 a poarta dar restul nu, pe strada nu am vazut pe nimeni purtand masti iar profesorii, diriginta sau asistenta scolii nu a zis nimic de masti.

| DeDe_8338 a răspuns:

La mine inca nuthinking

doar ca in fiecare zi ne da cu o solutie pe mainithinking

| DonGiovanni a răspuns:

Nu, in Zimnicea spre fericirea noasta nu s-au inregistrat cazuri de gripa noua.

| M.madallina a răspuns:

Nu, dar atunci cand intram la ore ne da cu o solutie pe maini

| Bia:X a răspuns:

La noi in scoala inca nu se poarta dar fiindca din pacate pentru noi s-au inregistrat cazuri de gripa in timisoara se vor purtachatterbox... asta ewinking

| sy46 a răspuns:

laughingNu.Si nici n-am de gand. A-ti luat-o razna rau de tot, SINCER. Ce va speriati ca oile de 'gripa' asta noua, nu inteleg. O raceala pe care o faci in orice perioada a anului ii mult mai reawinking Gandeste-te la simptome: febra 37-38; pai de asta treci usor cand te imbolnavesti 'de unul singur' ca iti curge putin nasu, eeh si? n-ai rabdat asta de n-ori?! Mai opritiva. Daca te imbolnavesti, iei medicamente si iti trece, ai scapat + ca nu degeaba ai un sistem imunitar, pe care ti-l distrugi singur prin toate vaccinurile care ti le bagi in tine ca zici 'ca is bune si fac bine'winking. Ce nu te omoara te face mai puterniclaughing Si in Romania daca ii sa moara vreunu, si? N-au murit altii din cauze mai prostesti? In tara asta orice e posibil.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Pai deocamdata o parte a zis ca o sa ne dea la toti da eu nu iau e o prostie daca e in scola/liceu virusul mergem acasa ce voi chiar credeti ca daca veti purta mastile alea va vor proteja laughing

| Helene a răspuns:

Pai nu. Dar am observat ca ne-a pus din nou sapun la baie sa ne spalam. Da pai nu stiu sper sa ne aduca sa ne jucam si noirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nulaughing inca nu a ajuns gripa si la noi in urzicenilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa da..si noua ne da cu o chestie care pute urat in holu` scolii.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Am cumparat noi in clasa, si ne-a spus ca ne duce la director ca purtam mastihappy