| siempre a întrebat:

La scurt timp dupa ce am inceput sa citesc doar acatistul sf ciprian o ruda din familie a ajuns la spital e posibil ca accea persoana sa mi fi cauzat toate problemele pe care le am avut iar acum vrajile sa se fi intors pe ea. e coincidenta prea mare ca a ajuns la spital tocmai cand am citit acatistul sf ciprian.

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Tot ce e posibil... Dumnezeu inseamna iubire desigur, dar cand cineva incearca sa faca rau altcuiva, Dumnezeu stie sa si pedepseasca. In viata, ce dai aia primesti. Eu zic totusi ca atunci cand citesti rugaciunile alea, sa nu te gandesti ca faci rau inamicilor, gandeste-te ca te rogi pentru ca Dumnezeu sa te protejeze de rau. Nu decide tu cine trebuie sa fie pedepsit, lasa-L pe Dumnezeu sa decida asta. Numai bine!

1 răspuns:
| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Nu cred sincer acatistele sunt ceva sfant nu st pentru a pune raul care e asupra ta pe altcineva...deci e pura coincidenta