| danyella12 a întrebat:

La sutien port marimea 32 cati cm credeti ca are bustul meu? si app am 13 anii ce ziceti e destul de bine pentru varsta mea/funda

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Ia o ruleta si masoara-ti singura circumferinta sanilor. Mi se pare cam penibil sa ii pui pe astia de pe TPU sa faca asta, desi pentru un "fundoy" sigur ar face-o...
Si apropo, mai ai multi ani de adolescenta in fata, deci e o tampenie sa intrebi daca "e bine pentru varsta ta".

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Sper că glumești.