| ema1ih a întrebat:

La TpU cand dai vizualizare profil scrie sus in dreapta RANK 6620 (din 121342) iar sub asta scrie cate puncte am. Intrebarea mea este :Ce inseamna RANK si ce trebuie sa fac ca sa primesc Rank si puncte?
Aceasta este intrebarea mea si cel mai important intrebarea la care dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Mda... pai la Rank nu se pot castiga avantaje si Rank trebuie sa fie cat mai mic, in schimb la puncte trebuie sa ai un numar mare.
Acum sa iti spun ce inseamna fiecare :
Rank inseamna un fel de " cat de bun la TPU esti "
Punctele sunt ajutatoarele Rank-ului ca sa zic asa, iar ele se pot face cat mai multe prin raspunsuri bune.
Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ema1ih explică:

Iar Rank-ul trebuie sa fie mai mare sau mai mic pentru ca NOname il are de 5 iar eu il am de 6620

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rank e un fel de "locul tau de pe TPU" cu cat ai mai multe puncte, cu cat ajungi mai sus in top ca sa zic asa. Pentru a primi puncte trebuie sa raspunzi cat mai mult la intrebari.