| anonim_4396 a întrebat:

La un baiat II place de mine si mei imi place de el... Mia cerut sa fim impreuna is pe a v-a si mi-e frica de colegi... ce sa fac? sa accept nu de colegi

Răspuns Câştigător
| P4ndaaa a răspuns:

Nu conteaza parerea altora... Atat tip cat tu esti fericita. oh go on Nu mai conteaza nimic.winking. Sper ca ti'am fost de folos. Funda?

| DarQueen a răspuns (pentru P4ndaaa):

Glumești? Pentru numele lui Jesus, e clasa a V-a!

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

A 5 a? Eu zic să pui mâna pe cărți și să lași iubirile pentru mai târziu.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eh eu sunt baiat si m-am certat de multe ori cu unii prieteni dar m-am dus la ei am dat mana cu ei si le-am zis : "ba ce dracu n-are rost sa fim suparati unu pe altu" dar fetele sunt mai ciudate si mai orgolioase se uita urat una la alta dupa ce s-au certat in urma cu 20 ani ( conform 9gag-ului ).

| AleX_9955 a răspuns:

Ok... deci iti recomand sa inveti sa scrii corect. In primul rand, cum sa spui asa ceva" la un baiat ii place de mine" Serios... corect ar fi fost daca ai fi spus "Unui baiat ii place de mine" Macar asa putin sa mai vorbim putin corect.

| Bianca266 a răspuns:

Eu zic ca sa te pui cu el si daca ai prieteni adevarati nu o sa zica nimic, ai incredere in ei. sper sa iti fie de foloswinking