| anonim_4396 a întrebat:

La voi mai merge jocul Barn Buddy de pe hi5?crying

475 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu la voi merge jocul barn buddy de pe hi5crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocul nu merge cu n-are picioare aa daca merge sa il joci? da vezi cum t exprimi! merge dar apare o eroare si trebuie sa reincarcci mereu pagina crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma suga ca trebuie sa intru de 10 ori sa reusesc ceva bagameasi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi merge barn buddy pe hi5... ce pacat kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la mine merge dar foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea... de la flood nu mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la mine mergebig grin da nuami cateodata da mergetongue

| ssmecheru33 a răspuns:

La mine mergea pe vechiul Hi5 si aveam nivelul 284 sau 248 nu mai stiu si era frumos... acum joc pe Facebook si am nivelul 212 happy Iubesc Barn Buddy :X

| felyy a răspuns:

Da merge si e super

| florykyka a răspuns:

Pai daca vrei sa iti mearga...in stanga langa JOCUL SE INCARCA apare o placutza cu maro unde scrie BARN BUDDY si dai clik acolo si astepti...Mie cel putin asa imi merge. Fundithza plzbig grinbatting eyelashes

| Byuuu a răspuns:

Mergeeelove struck...lvl 65:X:X. dar merge greu...si nu stiu de cethinking

| Alejandraaa a răspuns:

Da

| arthur_9045 a răspuns:

Ba omule ba ia adobe flash player 10

| roxy91 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa ne dam toti hi5-ul aici ca sa fim si mai multi care joaca. Al meu este : http://pisicutza-rea-nr1.hi5.com

| roxy91 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa ne dam toti hi5-ul aici ca sa fim si mai multi care joaca
al meu este : http://pisicutza-rea-nr1.hi5.com

| krissak a răspuns:

Nu imi mergecrying

| larisa_4859 a răspuns:

Nu nu merge

| kokollyno a răspuns:

E un program Chat Engine il instalati si restul urmaritzi pe you tube cum trebuie sa il folosesti, poti sa iti bagi monezi cate vrei insa ciudat e ca daca vrei sa cumperi ceva mai de valoare nu poti si dispar, poate am gresit eu undeva insa functzioneaza straight face

| P4nT3rStYl3 a răspuns:

Merge dar vecinii nu-i pot baga

| Giliana_Sarboiu_1958 a răspuns:

Nu merge

| lovelysmyle a răspuns:

La mine nu merge si nu stiu naibii dc ca ma si enerveaza dar oricum e misto jocul sunt 200

| gaby0004 a răspuns:

Nu nu merge si nu stiu ce sa fac sunt disperata am plantele si cainele sunt lelel 57 ce ma fac nu mai pot sunt DISPERATA...cryingcrying(crying(crying(crying

| Pannyka a răspuns:

Nici la mine nu mergecrying