| Ăi_7032 a întrebat:

La "What not to wear" de pe Discovery Travel & Living, voi sunteti de acord cu Stacy si Clinton?

2 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Pai intr-un fel sau altul sa spunem ca sunt de acord. In orice caz femeile acelea arata mai bine dupa asa-numita "transformare". Ce nu mi se pare ok este cum le aranjeaza parul, mie se pare ca tuturor le face parul la fel si nu la toate le sta bine.
Ma rog, asta e parerea mea.
Pa, pa!

| Ăi_7032 explică:

La unele imi place cum le face parul, dar de obicei face doar breton...si la haine, ei zic ca (virgula) conteaza doar sa iti vina bine, dar eu zic ca trebuie si sa arate bine...nu?