| geo_9931 a întrebat:

Lady gaga melodia alejandro ce credeti despre ea?
dar despre melodia bad romace?
care credeti ca-i mai tare si mai asa pentru adolescenti? kiss

Răspuns Câştigător
| Elena_9796 a răspuns:

Alejandro imi place, insa videoclipul este cam "naked" si cam lung[adica eu m am plictisitlaughing]. in rest e ok.
Bad Romance imi place maii mult.videoclipul este mai bun decat la cealalta.
Imiplac clipurile ei, au o poveste.

Acuma chiar nu stiu daca am dreptate dar mie mi se pare mai potrivita pentru adolescenti Bad Romance.adicaa fost mai iubita de oameni mai mult decat Alejandro[pana acum]

10 răspunsuri:
| katty_8059 a răspuns:

Alejandro e belea soro o si am daca tsio dau imi dai fundita?

| NewSummer2013 a răspuns:

Amandouaaaaaaaaa :X:X:X:X:X

| Bacemi a răspuns:

Imi plac ambele melodii insa videoclipurile nu le agreez deloc. Alejandro spun eu ca e mai potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandro e o melodie care, pe mine una nu m-a impresionat absolut deloc. Vocal e destul de ok, dar instrumental mi se pare total neinspirata.Bad romance imi place, mi se pare destul de buna(acum nu stiu daca e sau nu mai de adolescenti, dar e mai cool dupa minehee hee).

| Alee_6805 a răspuns:

Imi place mai mult Bad romance, daca stau bine sa ma gandesc Alejandro are un videoclip foarte vu; gar, de data asta chiar a intrecut masura.

| Insanity a răspuns:

Melodia Alejandro este destul de ok. dar nu m-a impresionat chiar deloc deoarece este copiata dupa melodia "Don't Turn Around" de Ace of Base... mi se pare ca amandoua ar fi bune pentru adolescenti.depinde si de gusturile fiecaruiahappyhappy

| NiceBaby a răspuns:

Nu ma rup dupa ele.Mai tare imi place just dance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad romance mi se pare mai tare
]

| andreea_9338 a răspuns:

Pai alejandro e faina melodia dar videoclipul e cam naspa insa bad romance este super pentru adolescenti

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... lady gaga a copiat formatia ace of base de la melodia dont turn around