| anonim_4396 a întrebat:

Lasa-ti va rog mult de tot like la poza asta! ( ce-i care au Facebook )

http://www.facebook.com/....../photo.php

Va implor! Este foarte important din mai multe motive!

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Eu am zis ''te rog ''. Nu oblig pe nimeni...in orice caz nu sunt eu in poza deci nu este in folosul meu. Este un concurs iar eu imi ajut cea mai buna prietena. As aprecia daca ai da like.nu am n funde pentru ce-i care vor dau like dar simplul fapt ca ajuta pe cineva e bine.

| ndc a răspuns:

Un link fbcdn aveti, pentru bietii idioti ca mine care nu vor sa-si faca cont pe Facebook?

| domnulgoe a răspuns:

Bun.in primul rand, unde e intrebarea? in al doilea rand, ce se poate intampla daca nu dam like?