| Dodo410812345 a întrebat:

Lasati aici replici pentru status cele mai tari chiar daca in ele este integrat cuvinte... nu conteaza! Sa fie misto! Cel mai super foonda?

Răspuns Câştigător
| SorinaFelina a răspuns:

Replici triste :
1. poti sa tai o floare poti rani un om indiferent ce alegi tot cineva o sa sufere,
2. cand o sa iti amintesti de minte tine minte un lucru ca mai lasat sa plec
3. unii oameni incearca sa schimbe la tine ce nu au reusit schimba la ei
replici amuzante :
1 Ana intra in biserica Andrei ii pune piedica Popa striga din altar: boule nu fi magar!
2. tu citesti statusu meu eu iti zic sa nu mai citesti tu citesti in continuare nu sti despre ce e vorba pana nu citesti tot statusul citesti in contiu si citesti statusu era o pacaleala imi pare rau pentru tine Paa!
4.H Ha Hai Hai s Hai sa Hai sa ne f hai sa ne facem timp sa vorbim impreuna (ce tu te gandeai la prosti :]])
Statusuri smechere:
1. Bula si Strula se duc sa dea examenul de bac;
intra primul Strula si este intrebat:
profu:Cine este cel mai mare poet al Romaniei?
Strula: Mihai Eminescu, desigur!
profu:In ce an s-a nascut acesta?
Strula:1850, desigur!
profubig grinar stii cumva daca exista viata pe alte planete?
Strula:nu se stie inca!
Strula ia 10.
Intra si Bula care intelesese tot din ce a zis Strula
profu:Cum te numesti?
Bula:Mihai Eminescu, desigur!
profu:In ce an te-ai nascut?
Bula1850 desigur!
profuBah prostule exista ceva in capul tau?
Bulanu se stie domule nu s-a descoperit inca!

Fundita plss

4 răspunsuri:
| Dodo410812345 explică:

In locul punctelor trebuia sa scrii cuvinte...(urate)

| Dodo410812345 explică:

Sa scriu adicahee hee

| MeGustaaa a răspuns:

Sa nu-ti fie rusine sa-ti intrebi profesorul de matematica, cat face 1+1.Mai bine sa fii prost 5 minute, decat toata viata laughing.

Cu cele 365 de prezervative, unul folosit pentru fiecare zi, fa-ti un cauciuc, si numeste-l un ''GoodYear'.' (un an bun laughing)

| BiancaGeorgya a răspuns:

Depinde ce fel de statusuri.
DND : Foaie verde puisor, tu dai buzz, eu dau ignore.
Cool : La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!