| anonim_4396 a întrebat:

Legat de intrebare anterioara.niste masuri de protejare a mediului impotriva poluarii cu materiale plastice? >Funda:d

Răspuns Câştigător
| alis_4916 a răspuns:

Simplu, inlocuim treptat plasticul cu sticla sau hartie big grin

5 răspunsuri:
| andreyutzul98 a răspuns:

Si eu am avut de facut referatul asat si va multumesc foarte multtttttt :*; x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie miar trebuie neaparat acum! [-o<
Care ma ajuta? :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eliminarea combinatului construirea unei masini care nu polueaza plantarea mai multor copaci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am de facut referatul alahappy0

mersi TPUlove struck

| theeo98 a răspuns:

Si eu l-am avut pentru o tema la,, ED. Tehnologica" si cu ajutorul TPU am reusit sa o finalizez la timp

! MS TPU!