| cristina_4037 a întrebat:

Legat de servicii.Ati lucrat vreodata? Pana la varsta de 18-19 ani? Dar la vreun restaurant? Cei care ati lucrat in restaurant/terasa, cum vi s-a parut? Adica...va placut sau ati plecat de acolo cu un gust amar, nu neaparat din cauza colegiilor ci din cauza salariului si a patronilor? Astept pareri. :*

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

Am lucrat dupa ce am dat bac-ul vreo 2 luni ca sa am bani sa merg la mare happy Pentru ca am intrat la facultate, si orarul era cam nasol nu am avut timp sa mai lucrez. M-am angajat in fiecare vacanta cate 2 luni ca sa mai strang bani pentru a putea pleca undeva.

1 răspuns:
| PauLa.M a răspuns:

Da.la 15 ani a lucrat la terasa.impreuna cu o prietena. Si...sincer mi-a placut.ma si distram si primeam si bani.sefii de treaba.programu nu era obositor.si chiar mi-a placut.mai veneau "bunaciuni" de baieti. e super. incearca daca nu ai incercat inca.