| VladCosmin007 a întrebat:

Legat despre iubita mea, ce ar trebuie sa fac? (Eu am 17 ani ea are 18)

Suntem colegi de vreo 3 ani si prieteni buni, pana cand nu stiu ce s-a intamplat cu amandoi de ne-am indragostit unul de altul. Suntem de 2 zile oficial impreuna. Ea se conecteaza la Facebook.ul ei la mine pe telefon si mi-a zis si parola ei. Am vazut ca un baiat mai mare (vreo 22 de ani) vorbea cu ea si zicea ca ii e dor de ea daca vrea sa se vada cu el. Ea a zis ca nu mai vrea sa se vada dar mai sunt momente in care ii e dor de el. El a intrebat-o daca poate sa ii dea o poza cu ea sa vada daca este la cel de frumoasa(probabil nu s.au mai vazut de mult timp) si ea i.a dat poza spre surprinderea mea. Si el la randul lui i.a dat poza cu el si nu au mai discutat.

Acum intrebare:ar trebui sa ma ingrijorez? Sa o fac geloasa? Sa pun deja capat relatiei care este decat de 2 zile? Spuneti.mi sincer.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui să te desparti de ea pentru un lucru ca asta. Daca tousi esti ingrijorat ai putea sa o intrebi, si atunci ati clarifica lucrurile. Dar daca ai spus ca ti.a dat parola de la contul ei, atunci inseamna ca are incredere in tine, si stie ca ii vezi toate mesajele asa ca nu cred ca ar trebui sa pui capat relatiei din cauza asta. Discuta cu ea, asa e cel mai bine. Daca ii spui ca esti ingrijorat, va vedea cat de mult o iubesti. Ideea e sa faci ceva cat mai repede, ca sa fii fericit si sa nu regreti mai tarziu.

| Xdreaper21 a răspuns:

Frate are si ea inima e doar o poza
Normal ca nu trebuie ii ai parola frt daca esti conectat pe cont cat e pe telefonul ei poti vedea tooot ce vb fara ca ea sa poata sa stearga ca sa nu se vada
Nu ii clar ca o face sa nu fii gelos
Orice ai intrebat ori va duce spre despartire ori e despartire stai frt chill

| Adry05 a răspuns:

Omg deja l-a refuzat pentru tine ce altceva ai vrea sa mai faca. Daca tot esti asa disperat nu te mai baga in situatia asta si gata. Daca o vei face syficient de fericita nu-i va mai duce lipsa aluia.