| AlexandruPorfir a întrebat:

Liceul cu program sportiv este ok dacă nu vreau sa continui cu facultatea?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Imi pare rau sa te supar, faculta se poate face si cu liceu sportiv.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti face orice liceu vrei tu, indiferent ca vrei sau nu sa aplici la o facultate.

| juljewel a răspuns:

Depinde ce facultate alegi. Pt facultati grele gen medicina, it, arhitectura, etc, recomand profil mate-info sau ceva similar

| Suki111 a răspuns:

Liceul sportiv este unul foarte simplu, nu faci mate, ieși maxim la 12 deci da, dar ai grija la facultatea pe care o vei alege. Eu sunt la facultatea de inginerie si am un coleg care a terminat liceul sportiv, ii este foarte greu sa țină pasul cu noi pentru ca el nu făcuse matematica, fizica si chimie in liceu.

| burete578 a răspuns:

Da