| georgiana_5779 a întrebat:

Littletweet, a fost suspendata? pentru ca am cautat intrebari de ea, sa vad cat de... ma rog, am vazut justlookingaround si nu mergea cand cautam nu o gaseam deloc, j nu mi se deschideau rasp l intrebarile ei., deci sa luat atitudine?

2 răspunsuri:
| dede070707 a răspuns:

Si daca a fost suspendata ce? Nu-si mai poate face alt cont? laughing

justlookingaround, elasexygagica sau cum o mai cheama laughing madalina1 dau 'culoare' site-ului rolling on the floor

| Nicoleta a răspuns:

Au fost suspendate o parte din ele, insa au revenit.Era de asteptat.