| manuela1999 a întrebat:

Lucrez la un laborator cofetarie.
Printre colege am o colega mai excentrica ca sa zic asa, mai exact noi acolo purtam uniforme albe mai exact pantaloni si bluza alba si aceasta colega deci daca majoritatea purtam pe sub pantaloni de munca fie chiloti albi clasici fie boxeri acesta colega nu poarta nimica.
Nu m-ar deranja deloc acest lucru dar treaba este ca se cam vede prin pantaloni ei cand se apleca sau face alte miscari bruste, iar eu nu stiu cum sa o abordez in legatura cu aceasta problema.
Daca aveti sfaturi cat mai utile va rog sa mi le transmiteti

1 răspuns:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Discuta cu tipa respectiva. Daca asta nu merge cheama un prieten/prietena pe care ea nu-l/o cunoaste si roaga sa-i faca observatii. Si poate se simte prost si inceteaza cu chestia asta.