| anonim_4396 a întrebat:

Lucrez si eu undeva si anul trecut ma intelegeam foarte bine cu o fata eram foarte buni amici, dar anul acesta de cand s-au facut noi angajari nu prea ne mai intelegem mai deloc la locul de munca, la telefon sau cand ne intalnim intamplator prin oras ne intelegem foarte bine dar la munca parca suntem dusmani, eu ma port frumos cu ea incontinuare dar ea parca s-a schimbat, oare mai suntem prieteni sau a fost o prietenie trecatoare, o iluzie voi ce ziceti? anul trecut eram ca un frate si o sora dar acum...

1 răspuns:
| anytzza97 a răspuns:

Eu consider ca ca fata respectiva este stresata la munca, poate are probleme cu seful sau o deranjeaza noii angajati. Cred ca la munca sa o lasi in pace si sa iti petreci timpul cu ea in afara programului. Nu iti face griji, probabil are probleme personale si trebuie lasata sa si le rezolve.