| Barbiiiiee a întrebat:

Lucrul ca parintii va impun uneori niste lucruri nu va scoate din sarite? Am 14 ani si ma enervez de la un timp foarte repede. E din cauza varstei mele?

Răspuns Câştigător
| Georgii53 a răspuns:

Da esti din cauza varstei`.Si eu am 14 anii`.Te enerveaza fiindca crezi ca iti spun numai prosti,dar de fapt iti spun lucruri adevarate`.La varsta asta te simt cel mai ofensat`,si o sa apara si mai multe schimbari de comportament`.Asa ca incearca si tu sa asculti de ei`,dar daca tu esti suta la suta sigura ca e bine ce faci, sa faci, dar sa ai grija ca apoi sa nu regreti cea ce ai facut.Sa te gandestii de 2 ori inainte de a face un lucru`.winking

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Da,ești adolescentă...hormonii ăștia ce fac din om, dom`le...

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ba da,cateodata si mie imi impun cateva reguli,care nu imi convin,dar,desi pe moment te enervezi,ei au dreptate,si, vor doar sa te protejeze, pentru ca asa sunt parintii.deci,ai rabdarehee hee

| bogdang a răspuns:

Varsta, da... si abia ai inceput!
Cel mai bine e sa fii echilibrat, asculti cand iti zic cate ceva si dupa faci ce crezi ca e mai bine... e destul de aiurea sa te enervezi de fiecare data cand iti zic ceva, mai ales ca pot sa aiba dreptate.