| Anduuu a întrebat:

Lume lume...imi dati si mie o poza cu ce va luati voi pentru liceu?(geanta, ghiozdan, rucsac sau orice altceva)va rog sa-mi fac si eu o idee...:-s fundahappy+vot tuturor!

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Eu anul trecut cand am intrat la liceu mi-am luat aceleasi lucruri ca inainte;
cel mai bine e sa-ti cumperi ce-ti place tie; acum nu ma refer ca daca-ti plac ghiozdanele/gentile roz sa-ti iei de acelea; incearca sa fii putin mai matura si sa iti cumperi ceva din culori putin mai inchise

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Poți să le pui, în ce vrei tu!
Fiecare își pune lucrurile, în ce are!