| LAURENTIU_7292 a întrebat:

Lumeee vreau ajutor am 15 ani si vreau sa fiu cu cineva fata e draguta, mie imi place de ea si iei ii place de mine dar ii o singura problema ea nu vrea sa fie cu mine in preuna ca mai sunt baieti care ii place de ea! si iei ii frica ca sa nu ii raneasca.Cum pot sa o convig sa fie cu mine. plzz happy
Funditaa!

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Pai adu-i la cunostinta sentimentele tale si cat sunt ele de puternice.mai baga si tu de la tine,chiar daca ti se par prea "siropoase" cuvintele, uneori isi au rostu', nu toate fetele rad cand spui ceva frumos ca la un banc.si oricum nu ai ce pierde,asta,daca,poti accepta sa iti patezi, asa zisul orgoliu.Dar sa nu cumva motivul sa fie altul, pentru care te marginalizeaza si pe tine si te pune in aceeasi dilema cu ceilalti.In dragoste si razboi e permis orice.sa inteleaga si ea asta. Poate nu te considera inca.ala pe care ea il vrea.Au si fetele astea niste standarde inalte...Fat-Frumos daca ar trai si el ar avea rate la banci. facturi de platit.de muncit.ca nu traiesti pe aer.Parerea mea e sa mai incerci inca odata sa vorbesti cu ea si sa ii spui tot amice si daca nici atunci nu deschide ochii sa vada ce zici,asta daca si tu esti sincer, ea are de pierdut, tu ai facut tot ce puteai ca pretendent.Salut!

7 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Poti sa ii arati cat de mult o placi si sa vorbesti cu ea sa-i explici ca merita sa fi cu ea! Poate ca si ceilalti o plac,dar au demonstrat? Tu o placi pe ea,ea pe tine,celorlalti o sa le treaca repede, dar voi chiar meritati o sansa si ce e bine e ca si ea te place pe tine! gandeste-te ca lor o sa le treaca, pe cand voi o sa ramaneti! Bafta!

| Ralluca25 a răspuns:

Bună, arată-i că ți la ea și nu vrei să o faci să sufere. Stai împreajma ei, spune-i complimente, arată-i cu adevărat că tu chiar o placi. Găsește-ți un moment în care să discuți asta cu ea, crede-mă va prinde încredere în tine. Atâta timp cât și tu ești serios. tongue Succes! happy.

| Queensway a răspuns:

Dovedeste.i ca tu esti special. Fa.o sa se simta speciala. happy

| Chrysk2 a răspuns:

Sa inveti sa scrii fratica laughing
Apoi gandeste-te la sex rolling on the floor prietena

| MariusDk23 a răspuns:

Trebuie sa o iei cu incetul sa ii explici ca trebuie sa isi asculte sentimentele si ceilalti trebuie sa inteleaga alegerea eiwinking happy

| MariusDk23 a răspuns:

Te duci la ea si ii explici ca trebuie sa isi asculte sentimentele si ceilalti trebuie sa inteleaga alegerea ei.winking happy

| ஐMikyஐ a răspuns:

Incearca sa fii tu insuti, sa o ajuti atunci cand are nevoie si sa stai in preajma ei astfel incat ea sa isi dea seama ca esti o persoana de incredere si ca ai fi potrivit pentru ea... daca este o fata care pune pret pe dragostea adevarat se va apropia de tine si veti putea avea o relatie SUCCES sper ca te-am ajutat catusi de putin